I’m F*cking Matt Damon — Jasperův zápisník

Přejít na obsah | Přejít na menu


I’m F*cking Matt Damon

Čas 7. 3. 2008 000 13.56 Kategorie YouTube

Americký komik Jimmy Kimmel již 5 let uvádí svou late night talk show nazvanou Jimmy Kimmel Live! (obdoba našeho Uvolněte se, prosím s Krausem, jen v lepším provedení). Jimmy si ve svém pořadu často dělá legraci z Matta Damona. Mnohokrát se mu na konci pořadu omlouval, že už není čas, ale že ho pozve možná příště. Jednou ho skutečně pozval, ale sotva si Matt sedl, Jimmy ohlásil, že už není čas, ale že může přijít další týden. To Matta hodně naštvalo, sesypal na Jimmyho řadu nadávek a odešel pryč. Video si můžete prohlédnout zde:

Na konci ledna tomu bylo přesně 5 let, co se vysílá Jimmy Kimmel Live! a jako host byla Jimmyho dlouholetá přítelkyně Sarah Silverman. Ta pro něho přikvapila překvapení – s Mattem Damonem natočila hudební klip I’m F*cking Matt Damon, což je vlastně jakási Mattova odplata za to, že si z něho Jimmy dělal srandu. Nutno uznat, že klip je hodně dobře vymyšlen a natočen, obzvláště refrén „on the bed, on the floor, on a towel by the door, in a tub, in the car, up against the mini bar“ nemá chybu. Vtipnější video jsem hodně dlouho neviděl. Klip si můžete prohlédnout zde:

Jimmy Kimmel se však nenechal zahanbit a za 2 týdny přišel s vlastním klipem I’m F*cking Ben Affleck, ve kterém hrají téměř dvě desítky herců v čele s Benem Affleckem, Bradem Pittem, Harrison Fordem, Robinem Williamsem či Cameron Diaz. Video si prohlédněte zde:

Zde si ještě můžete pustit rozhovor s Affleckem, který následoval po klipu.

Za zmínku stojí také Guillermo (celým jménem Guillermo Díaz) původem z Mexika, který pracoval jako ostraha parkoviště v divadle El Capitan Theatre, kde se natáčí Jimmy Kimmel Live. Jimmy si ho všiml a od té doby je stálým účinkujícím v jeho show. Zajímavé je např. video, kde si dělá po vzoru Jimmyho srandu z Damona při premiéře Dannyho parťáků, nebo parodii na Bourneovo ultimátum, kde také hraje spolu s Damonem.

Co říci závěrem. Snad jen Only in America!, jak to nedávno vystihl Bludr na svém blogu.


Tento příspěvek byl publikován dne 7. 3. 2008 v 13:56 v rubrice YouTube.
Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál.
Můžete zanechat komentář nebo trackback z vašeho webu.

Zanechte komentář

Avatary zajišťovány službou Gravatar.
Váš první komentář musí schválit správce, další již lze psát volně.